Teslimat Bilgileri

Çoklu Paket Gönderimi

Aynı gün içinde dahi olsa farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla alışveriş yaptıysanız siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim ediliyor ve kargo bedeli de sipariş sayısına göre belirleniyor.

 

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Yada 0552 497 70 24 numaralı Müşteri hizmetlerimizden sorgulayabilirsiniz. 

 

Teslim Alma

Satın aldığınız ürünler sipariş verdiğiniz günü takip eden 1(Ibir) ile 7 (yedi) iş günü içerisinde kargoya veriliyor. O anda size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.

 

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.

 

GÖNDERİM ALANI

Teslimat alanımız Türkiye sınırları dahilinde bulunan her yeri kapsıyor.

 

ÜCRETLENDİRME VE TESLİMAT SÜRESİ

Ücretlendirme
kediyemama.com Parça Başına kargo sistemi çalışmaktadır.  kediyemama.com'dan alacağınız 15kg ürün için ödeyeceğiniz kargo bedeli  34,90₺’dir. Kapıda nakit tahsilat hizmeti için 8,5₺ kapıda ödeme hizmet bedeli eklenir. 

Ücretlendirme

Kediyemama.com müşterilerine en iyisini sunmak için en hızlı teslimat misyonuyla hareket etmektedir. Aldığınız ürünün niteliği, boyutu ve mesafeniz farketmez. Kediyemama.com'dan alacağınız her ürün için ödeyeceğiniz kargo bedeli; ürünlerin toplam ağırlığına göre hesaplanır.

 

Teslimat Süresi

Siparişleriniz,maksimum 7 iş gününde elinizde oluyor. 

 

 

Paketleme

Özellikle kırılacak eşyalarda ihtimal dahilinde çıkabilecek problemlere karşı, siparişlerinizi aldığınız ürünün niteliğine uygun bir paketleme sistemiyle ulaştırıyor.